İptal, Erteleme ve İade

İptal, Erteleme ve İade

Eğitim İptal ve Erteleme Koşulları

BOM Akademi, taraftardan birinin kontrolü dışında gelişen ve o tarafın bu anlaşma yükümlülüklerini yerine getirmesini imkansız kılacak genel grev, lokavt, savaş, doğal afetler, yangın, bunlarla sınırlayıcı olmamak koşuluyla tarafların iradeleri dışında oluşan, öngörülemeyen, önlenemeyen ‘’MÜCBİR SEBEPLER’’ ile Eğitim için kullanılacak alanların kiralayıcı firma tarafından kiralama tarihinin ertelenmesi ya da iptal edilmesi durumlarında eğitimleri erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Eğitim tarihi ertelendiği takdirde, kayıtlar ve kayıt sırasında alınan ödemeler ertelenen tarihli eğitim için saklı tutulur.

BOM Akademi’nin zorunlu sebepten dolayı eğitimi ertelemesi durumunda, katılımcı yeni tarihlerin kendisine uymaması nedeniyle kayıt iptali isteyebilir. Ya da BOM Akademi oluşan bu durum sonucunda eğitimi tamamen iptal edebilir. Bu durumda katılımcıya ödediği meblağ iade edilerek kayıt iptal edilir.

Katılımcı İade İşlemleri

Ödemesini gerçekleştirerek satın almış olduğunuz eğitime katılımınızın, ücret iadesi yapılacak şekilde iptal edilmesi için, eğitim gerçekleşme tarihinden en geç 10 (on) gün öncesine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir. Satın almış olduğunuz eğitim katılımınızı ücret iadesi olacak şekilde iptal etmek istediğinizde, BOM Akademi mail adresine ilgili eğitim kayıt ve fatura numarası ve iptal sebebini belirten bir e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir. Bu süreden daha kısa bir süre kala yapacağınız iade talepleriniz hiçbir koşulda geçerli olmayacaktır.

Ancak bilinmesi gerekir ki Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Ödeme İade İşlemleri

Havale ile ödeme yapılmış ise iade edilmesini istediğiniz banka hesap bilgilerini bize e-posta ile bildiriniz. En geç 15 iş günü içerisinde katılımınızı iptal ettiğiniz eğitim tutarı banka hesabınıza gönderilecektir. Eğitim bedeli iadesinde banka masrafları katılımcıya aittir.