KAR VE BUZ
SÜRÜŞ AKTİVİTESİ.

Buz Sürüşü
BOM Akademi Kar ve Buz Sürüş Aktivitesi, her yıl Şubat ayı içinde, BMW ve MINI otomobillerle, tamamen donmuş olan Çıldır Gölü üzerinde verilmektedir. Buz kalınlığının günlük olarak elektronik cihazlarla ölçüldüğü pistimiz, 40-60 cm aralığında kalınlığa sahip buz zeminin üzerinde son derece güvenli ve bir o kadar da eğlenceli bir ortamda limitlerin zorlanabildiği, araçların performanslarının sınanabildiği mükemmel bir doğal ortamdır.

Kar Sürüşü
Land Rover Kar Sürüşü etkinliğinde, BOM Akademi eğitmenleri eşliğinde Land Rover Defender’ların farklı zemin ve hava koşullarında, üstün yol tutuş kabiliyetlerini ve teknolojik yeniliklerini deneyimleyebileceksiniz. Zorlu kış koşullarında, hem sürüş becerilerinizi geliştirebileceğiniz hem de Land Rover Defender modellerini limitlerine kadar zorlayabileceğiniz bu etkinlikte, kendi sınırlarınızın da farkına varacaksınız.ÖN KAYIT FORMU
Kar ve Buz Sürüş Aktivitesi ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
İletilecekler
Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

BOM Motor Sporları ve Ticaret A.Ş.’nin güncel haberleri, fırsatları ve etkinliklerinden haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

Evet Hayır
(*) işareti olan alanlar zorunludur.