MOTOR SPORLARI
SÜRÜŞ EĞİTİMİ.

Motorsporları yarış pilotluğu eğitimi, yalnızca amatör yarış pilotluğuna ilk adım olarak değil, profesyonel yarış pilotluğuna ilk adım olarak da tasarlanmıştır. Bu nedenle yetenekli, spora yeni başlamak isteyen sürücüler kadar, deneyimli sürücüler için de alternatifler sunuyoruz.

Borusan Otomotiv Motorsport garajında profesyonel pilotlarımız ve teknik ekibimizle bire bir görüşerek oluşturulacak hedef ve stratejilerin belirlenmesi ile başlanılan programımız, kişisel seviyeniz ve performansınızın gerçek yarış pistlerinde, gerçek yarış otomobilleri ile denenerek belirleneceği ve sonrasında size en uygun program oluşturularak buna göre eğitimlerin verileceği kapsamlı bir programdır.

Sonraki adımdaki hizmetlerimiz ise, ulusal ve uluslararası yarışlar dahil her türlü sponsorluk, yarış programı ve ileri seviyedeki yarış pilotluğu konusunda danışmanlık verilmesi ile devam etmektedir.

Katılımcıların motorsporlarının herhangi bir dalında start almış veya Performans Sürüş Eğitimi katılım sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.
Eğitimler pilot adayının seviyesine ve taleplerine göre belirlenecektir.
ÖN KAYIT FORMU
En yakın motor sporları sürüş eğitimine katılmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da 0 850 360 5555 no’lu iletişim merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz.
Lütfen katılmak istediğiniz zaman aralığını “Mesajınız” kısmında belirtiniz.